I rocznica funkcjonowania serwisu - Konkurs !!

0

Z okazji nadchodzącej I rocznicy istnienia serwisu SAM NAPRAWIAM, mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie organizowanym przez Redakcję serwisu.

Organizowany konkurs powiązany jest z tematyką ideową serwisu SAM NAPRAWIAM. Polega on na stworzeniu przez Użytkownika i opublikowaniu na forum poradnika naprawy samochodu.

Każdy zarejestrowany Użytkownik na forum, chcący uczestniczyć w konkursie, powinien przygotować instrukcje naprawy danego podzespołu w pojeździe. Na wasze prace czekamy do 20 lutego bieżącego roku.

Jury w osobach wszystkich zarejestrowanych osób na forum, będzie oceniać :

1. stopień skomplikowania naprawy
2. pomysłowość
3. profesjonalizm wykonania czynności
4. zaplecze narzędziowe - im prostsze tym lepiej
5. bezpieczeństwo wykonanej pracy
6. efekt estetyczny
7. skuteczność wykonania czynności

Nagrody przewidziane dla Zwycięzców konkursu:

Nagroda 1: 4 Litrowa Bańka Oleju ORLEN (przeznaczonego do silników samochodowych) z możliwością wyboru klasy oleju przez zwycięzcę (syntetyczny, półsyntetyczny czy mineralny) oraz  zestaw gadżetów SAMNAPRAWIAM (kubek szroniony+smycz+długopis)

Nagroda 2: Komplet kluczy oczkowo nasadowych oraz zestaw gadżetów SAMNAPRAWIAM (kubek szroniony+smycz+długopis)


Nagroda 3: Mały zestaw pielęgnacyjny do samochodu oraz zestaw gadżetów SAMNAPRAWIAM (kubek szroniony+smycz+długopis

 

 

Na Wasze prace czekamy do 20 lutego bieżącego roku. Pamiętajcie, liczą się wyłącznie prace autorskie, nie tolerujemy plagiatów

Instrukcję naprawy należy wysyłać drogą e-mail na adres: admin@samnaprawiam.com

20 Lutego otrzymane przez nas prace zostaną opublikowane na łamach serwisu a następnie poddane ocenie Użytkowników naszego forum poprzez głosowanie w formie ankiety.

Oceniać będziecie Wy sami !! Liczy się głos, każdego zarejestrowanego Użytkownika Forum. Jeśli więc masz znajomych, niechaj się rejestrują i głosują - zwiększysz swoje szanse.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy oczywiście zdobycia głównej nagrody!!

* - Redakcja serwisu nie bierze udziału w konkursie
Z uwagi na fakt, że rozstrzygnięcie konkursu nastąpi za kilka tygodni, Redakcja zastrzega sobie drobne różnice wyglądu nagród względem zaprezentowanych zdjęć, jednak gwarantuje, że klasa nagrody nie będzie niższa.


2009-2014 Sam Naprawiam jak i jego Użytkownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z materiału zawartych na stronie.