Jak dojechać do Świnoujścia przez Niemcy

0

Wersja do wydrukuWersja PDF
Świnoujście to przede wszystkim cel turystyczny z najpiękniejszą w Polsce, bogatą w niezliczone ilości piasku, największą plażę na polskim wybrzeżu. Zanim jednak dotrzemy do uroków tego statystycznie najbardziej nasłonecznionego obszaru kraju czekać nas będzie prawdziwy pokaz opanowania i cierpliwości w kolejce na przeprawę promową. W ekstremalnych przypadkach spędzimy ok. 2-3 godzin w oczekiwaniu na wjazd do tego nadmorskiego kurortu.

W związku z powyższym chciałbym zainteresować Państwa artykułem opisującym jak ominąć tą tworzącą się przed promami kolejkę i spokojnie w niecałe 2 godziny wjechać samochodem na wyspę Uznam. Poradnik opisuje podróż do Świnoujścia przez drogi naszych zachodnich sąsiadów - Niemcy.

Serdecznie zapraszam do lektury: Droga do Świnoujścia przez Niemcy

Adsense:W serwisie ponadto:

  • Otwieranie bagażnika z włączonym zapłonem Ford Fiesta
    Tak jak kiedyś już pisałem denerwowało mnie to gdy mam zapłon włączony otwieranie bagażnika jest wyłączone. Jedynie drugi kluczyk lub zgaszenie silnika otwarcie i ponowne włączenie.  Nikt przy zdrowej głowie nie nosi dwóch kluczyków i nikt nie lubi odpalać ponownie samochodu z powodu takiej błahostki.
  • Wyciaganie silnika krokowego Ford Fiesta 89-95 (silnik 1,1i)
    A wiec zabieramy się do wyciągania silnika krokowego, w celu jego przeczyszczenia, czytając forum doczytałem się że jeżeli auto niechętnie schodzi z obrotów to przyczyną może być zabrudzony silnik krokowy!!!
  • Montaż listwy pod przednim zderzakiem Volvo S40
    Posiadacze poliftowców z pakietem sport mają taki spojler w komplecie, pozostali niestety nie i dla nich właśnie ten artykuł jest kierowany.

Pomocy szukaj u naszych Specjalistów na forum

Opisz na naszym forum usterkę jaka spotkała Twój samochód a nasi Eksperci w jasny sposób pomogą Ci zdiagnozować i usunąć problem.

Jeśli sam chciałbyś pomóc innym Użytkownikom naszego serwisu, zapraszamy do aktywnego udzielania się na łamach naszego forum.2009-2014 Sam Naprawiam jak i jego Użytkownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z materiału zawartych na stronie.