Jak dojechać do Świnoujścia przez Niemcy

0

Wersja do wydrukuWersja PDF
Świnoujście to przede wszystkim cel turystyczny z najpiękniejszą w Polsce, bogatą w niezliczone ilości piasku, największą plażę na polskim wybrzeżu. Zanim jednak dotrzemy do uroków tego statystycznie najbardziej nasłonecznionego obszaru kraju czekać nas będzie prawdziwy pokaz opanowania i cierpliwości w kolejce na przeprawę promową. W ekstremalnych przypadkach spędzimy ok. 2-3 godzin w oczekiwaniu na wjazd do tego nadmorskiego kurortu.

W związku z powyższym chciałbym zainteresować Państwa artykułem opisującym jak ominąć tą tworzącą się przed promami kolejkę i spokojnie w niecałe 2 godziny wjechać samochodem na wyspę Uznam. Poradnik opisuje podróż do Świnoujścia przez drogi naszych zachodnich sąsiadów - Niemcy.

Serdecznie zapraszam do lektury: Droga do Świnoujścia przez Niemcy

Adsense:W serwisie ponadto:

  • Wymiana łożysk Alternator BOSH CG8 Honda Accord
    Honda Accord sedan, 1.8IS, 1999 Alternator BOSH 90 KCB1 - 14v 90A Łożyska 40zł: SKF 6003-2RSH/C3, SKF 6303-2RSH/C3
  • Wymiana uszczelniacza aparatu zapłonowego
    Potrzebne narzędzia: klucz 12 wygięty lub płaski cienki wkrętak płaski
  • Ściemnianie kierunkowskazów Opel Kadett
    Postanowiłem zamienić moje białe kierunki na troszkę ciemniejsze, tylne lampy  również. Więc wyjąłem kierunki i wyczyściłem je w wodzie (umyłem je). Potem papierem wodnym starłem (wyszlifowałem) drobne ryski. I znowu mycie. Tylko, że w rozpuszczalniku. Miało to za zadanie odtłuścić migacze. I zaczęło się lakierowanie. Warstwę nakładam z odległości ok. 30cm.

Pomocy szukaj u naszych Specjalistów na forum

Opisz na naszym forum usterkę jaka spotkała Twój samochód a nasi Eksperci w jasny sposób pomogą Ci zdiagnozować i usunąć problem.

Jeśli sam chciałbyś pomóc innym Użytkownikom naszego serwisu, zapraszamy do aktywnego udzielania się na łamach naszego forum.2009-2014 Sam Naprawiam jak i jego Użytkownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z materiału zawartych na stronie.