Jak dojechać do Świnoujścia przez Niemcy

0

Wersja do wydrukuWersja PDF
Świnoujście to przede wszystkim cel turystyczny z najpiękniejszą w Polsce, bogatą w niezliczone ilości piasku, największą plażę na polskim wybrzeżu. Zanim jednak dotrzemy do uroków tego statystycznie najbardziej nasłonecznionego obszaru kraju czekać nas będzie prawdziwy pokaz opanowania i cierpliwości w kolejce na przeprawę promową. W ekstremalnych przypadkach spędzimy ok. 2-3 godzin w oczekiwaniu na wjazd do tego nadmorskiego kurortu.

W związku z powyższym chciałbym zainteresować Państwa artykułem opisującym jak ominąć tą tworzącą się przed promami kolejkę i spokojnie w niecałe 2 godziny wjechać samochodem na wyspę Uznam. Poradnik opisuje podróż do Świnoujścia przez drogi naszych zachodnich sąsiadów - Niemcy.

Serdecznie zapraszam do lektury: Droga do Świnoujścia przez Niemcy

Adsense:W serwisie ponadto:

  • Oświetlanie drogi z auta do domu i odwrotnie Opel Vectra B
    Niniejsza porada opisuje montaż układu pozwalającego uzyskać efekt oświetlania drogi z auta do domu, lub z domu do auta przy użyciu wybranych przez nas świateł. Układ może działać równocześnie z domykaniem/ryglowaniem lub przy każdym zamknięciu/otwarciu centralnego zamka. Do sterowania światłami można wykorzystać również dodatkowy kanał alarmu (w przypadku alarmów niefabrycznych).
  • Zamiana bose kaseciaka na inne cd Honda Accord
    Ostatni rzut oka na kaseciaka 2SA1
  • Wymiana łożyska Honda Civic
    Ponieważ dużo jest na forum zapytań odnośnie wymiany łożyska. Przedstawiam wam poradnik jak łatwo i szybko zrobić to samodzielnie. Wiadomo że zakup tej części do naszych Hondek nie należy do tanich. Cena łożyska z piastą waha się od 190 do ponad 300 złotych. więc warto zaoszczędzić parę złotych na wymianie, która jest całkiem prosta. Zajmie nam ok 1h czasu.

Pomocy szukaj u naszych Specjalistów na forum

Opisz na naszym forum usterkę jaka spotkała Twój samochód a nasi Eksperci w jasny sposób pomogą Ci zdiagnozować i usunąć problem.

Jeśli sam chciałbyś pomóc innym Użytkownikom naszego serwisu, zapraszamy do aktywnego udzielania się na łamach naszego forum.2009-2014 Sam Naprawiam jak i jego Użytkownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z materiału zawartych na stronie.