Gdzie kupić tanie części samochodowe?

5
Średno: 5 (1 głos)

Wersja do wydrukuWersja PDF

Zderzenie czołowe, zagięcie błotnika podczas cofania albo oberwanie podwozia podczas szarżowania na wyboistej drodze – przyczyn wizyt u mechanika jest bardzo wiele. Nawet, jeśli jesteś przykładnym kierowcą i dbasz o stan swojego auta, nie unikniesz cyklicznej wymiany autoczęści – zużywające się podczas codziennego wykorzystywania wymagają regularnej kontroli i naprawy.

Gdzie kupić tanie części samochodowe?Choć oferta produktów w branży motoryzacyjnej jest dość rozległa, ich wybór stanowi wyzwanie, niezależnie od tego, czy posiadanym przez Ciebie samochodem jest Fiat, Ford czy Opel. By uniknąć tak powszechnej we współczesnym świecie jednorazowości i bylejakości towaru, niekomfortowego noszenia ciężkich sprzętów, a przede wszystkim – ogromnych kosztów, warto obejrzeć części samochodowe oferowane przez sklep internetowy motoneo.pl

Dlaczego ważne jest kupowanie autoczęści u uczciwego dystrybutora?

Przyciągani niską ceną i idealnie odzwierciedlonym oryginałem – wielu ludzi, szczególnie niedoświadczonych, z łatwością nabiera się na podróbki. Prezentowane na aukcjach w Internecie produkty nieznanego pochodzenia mogą stanowić ogromne zagrożenie dla naszego auta.

Skrócona żywotność silnika, będąca wynikiem niskiej jakości materiałów filtrujących, mających za zadanie zatrzymywać zanieczyszczenia albo jego kompletne zniszczenie (poprzez używanie wahacza z defektem) to tylko niektóre z konsekwencji wybierania podróbek. Największe zagrożenie stanowią te, które bezpośrednią wpływają na funkcjonowanie układu hamulcowego. Na świecie, każdego roku, podczas podróżowania ginie 1,3 miliona ludzi, a za jedną z najbardziej powszechnych przyczyn wypadku uważa się wadliwe podzespoły, z których większość była nieoryginalna. Mimo to, handel towarami podrabianymi rozwija się w zastraszającym tempie.

Wiele z nich ma atrakcyjne, ale nie rażąco zaniżone ceny, dopracowany wygląd i doskonale odwzorowane logo znanej marki, skutecznie przekonując klienta o swojej oryginalności. Dokonując zakupów w Internecie należy sprawdzić opinie sklepu, adekwatność cen i pudełka – brudne, prowizoryczne z pewnością nie będę posiadały w środku dobrej części.

Sklep MotoNEO zrzesza wielu producentów, dla których uczciwość i bezpieczeństwo na drodze to kwestie priorytetowe. Wszystkie zamienniki wykonane są z materiałów wysokiej klasy, dopuszczonych do użytku na rynek wtórny.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Troska o bezpieczeństwo własne i bliskich powinna stanowić wartość nadrzędną każdego kierowcy. Poprawna jazda i dbałość o stan auta nie wystarczą, jeżeli w jego środku znajdować się będą tanie części z nieznanych źródeł. Liczne testy i doświadczenia potwierdzają bowiem ich bezużyteczność, szczególnie widoczną podczas sprawdzania podrabianych poduszek powietrznych – mogą eksplodować, otwierać się niekontrolowanie lub eksplodować.

Przeciętny konsument nie zawsze jest w stanie odróżnić podróbkę od dobrego zamiennika lub oryginału, dlatego powinien decydować się na zakupy u sprawdzonego dystrybutora, unikając tym samym zagrożenia życia, zniszczenia silnika lub krótkiej żywotności danej części, wymuszającej tym samym kolejne wydatki.

Adsense:W serwisie ponadto:

Pomocy szukaj u naszych Specjalistów na forum

Opisz na naszym forum usterkę jaka spotkała Twój samochód a nasi Eksperci w jasny sposób pomogą Ci zdiagnozować i usunąć problem.

Jeśli sam chciałbyś pomóc innym Użytkownikom naszego serwisu, zapraszamy do aktywnego udzielania się na łamach naszego forum.2009-2014 Sam Naprawiam jak i jego Użytkownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z materiału zawartych na stronie.