Segment na emeryturze - jak wybrać dogodną lokalizację?

0

Wersja do wydrukuWersja PDF

Starych drzew się nie przesadza, a może jednak? Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe to inwestycje, które wychodzą naprzeciw zróżnicowanym potrzebom mieszkańców. W ten trend doskonale wpisuje się są segmenty nad jeziorem powstające w gminie Lesznowola. Skąd to przekonanie?

  • Dogodna lokalizacja

Lesznowola to malownicza gmina położona w niedalekim sąsiedztwie Piaseczna, Nowej Iwicznej oraz Józefosławia. Gmina jest doskonale skomunikowana z Warszawą, dlatego realizowane na jej terenie inwestycje mieszkaniowe są szczególne popularne wśród mieszkańców Stolicy i okolicy.

Segmenty nad jeziorem w Lesznowoli (http://lakevillage.pl/) to inwestycja skierowana przede wszystkim do osób, które są już męczone życiem w zgiełku miasta, ale wciąż z tym miastem silnie związane – względami zawodowymi, rodzinnymi, zdrowotnymi czy towarzyskimi. Dom z widokiem na jezioro otoczone ścieżkami spacerowymi i pomostami do idealne miejsce żeby rozpocząć nowy etap życia, niezależnie od tego czy właśnie zakładamy rodzinę, czy przechodzimy na upragnioną emeryturę.

  • Malownicze otoczenie

Osobom, które zawsze lubiły Ursynów, z pewnością przypadnie do gustu zarówno Nowa Wola, na terenie której zlokalizowane jest osiedle Lake Village, jak również cała gmina Lesznowola. W najbliższym sąsiedztwie, jak i dalszym otoczeniu inwestycji dominują tereny zielone, które stwarzają niezliczone okazje do aktywnego wypoczynku. Ale nie trzeba szukać tak daleko…

Już samo osiedle z prywatnym jeziorem, ścieżkami spacerowymi, pomostami i ławeczkami daje dużo możliwości spędzania czasu na wolnym powietrzu. Dodatkowym atutem segmentów jest własny niewielki ogródek, którego areał stwarza dogodne warunki zarówno do odpoczynku, jak i prac ogrodowych. Na terenie ogródka można hodować warzywa, uprawiać kwiaty lub zorganizować plac zabaw dla wnucząt.

  • Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura

Choć niektórym trudno w to uwierzyć podwarszawskie miejscowości, takie jak Nowa Iwiczna, Piaseczno, Lesznowola oraz Józefosław to bardzo dobrze rozwinięte ośrodki z doskonałą infrastrukturą oraz bogatym zapleczem usługowym. Znajdują się tu sklepy, przedszkola i szkoły, poradnie lekarskie, a także ośrodki kulturalno-rozrywkowe. To wszystko sprawia, że mieszkańcy segmentów Lake Village mogą się cieszyć urokami mieszkania na wsi, jednocześnie nie rezygnując z dobrodziejstw, jakie ma im do zaoferowania miasto.

Dodatkową zaletą, o której już wspominaliśmy jest dobre skomunikowanie z Warszawą, dzięki czemu przeprowadzka na wieś nie musi się wiązać z rezygnacją z bogatej oferty kulturowo-eventowej Stolicy.

  • Możliwość skorzystania z opcji „segment pod klucz”

Segment w stanie deweloperskim wymaga ogromnego nakładu pracy, zanim będzie można w nim zamieszkać. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom seniorów inwestor wzbogacił swoją ofertę o możliwość zamówienia lokalu mieszkalnego w stanie do zamieszkania, tzw. „pod klucz”. W prawdzie czas oczekiwania na klucz jest w tym przypadku nieco dłuższy, ale możliwość wyboru materiałów wykończeniowych oraz efekt końcowy rekompensują oczekiwanie.

Adsense:W serwisie ponadto:

Pomocy szukaj u naszych Specjalistów na forum

Opisz na naszym forum usterkę jaka spotkała Twój samochód a nasi Eksperci w jasny sposób pomogą Ci zdiagnozować i usunąć problem.

Jeśli sam chciałbyś pomóc innym Użytkownikom naszego serwisu, zapraszamy do aktywnego udzielania się na łamach naszego forum.2009-2014 Sam Naprawiam jak i jego Użytkownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z materiału zawartych na stronie.